Laeb sisu... Laadimine sõltub ühenduse kiirusest

Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

1. ÜLDSÄTTED

1.1 Käesoelvad müügitingimused reguleerivad suhteid Ilubox Trade OÜ (edaspidi ILUBOX.EE) ja e-poe ILUBOX.EE klientide (edaspidi Ostja) vahelisi õiguslikke suhteid.
1.2 Lisaks käesolevatele müügitingimustele reguleerivad ILUBOX.EE e-poe ja Ostjate vahelisi suhteid ka Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3 ILUBOX.EE jätab endale õiguse teha muudatusi nii müügitingimustes kui ka hinnakirjas. Muudatused jõustuvad peale nende avaldamist ILUBOX.EE e-poe internetilehel. Ostjale rakenduvad tingimused, mis kehtivad tellimuse kinnitamise hetkel.

2. KAUP JA HINNAD

2.1 Kõik ILUBOX.EE veebipoes kuvatud hinnad sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu 20%.
2.2 Hinnad kehtivad alates tellimuse kinnitamisest kuni maksetähtaja möödumiseni (7 päeva alates tellimuse vormistamisest)
2.3 Kui tellimus on edastatud enne müügitingimuste muutumist kohaldatakse Ostja suhtes tellimuse vormistamise hetkel kehtinud tingimusi ning ILUBOX.EE kohustub tarnima kauba tellimuse hetkel kehtinud hinnaga. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.
2.4 Ostudele, mille kogusumma jääb alla 45 euro rakendub transpordi teenustasu vastavalt Ostja poolt valitud tarneviisile. Täpsed transpordihinnad kuvatakse tellimuse vormistamise lehel.
2.5 Kuvatud tootepildid on illustreeriva tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest.

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

3.1 Ostja saab soovitud tooted lisada ostukorvi.
3.2 Tellimuse vormistamiseks valib Ostja ostukorvi vaatest valiku vormista tellimus.
3.3 Tellimuse vormistamise lehel tuleb Ostjal täita nõutud andmeväljad, valida sobiv toote kohaletoimetamise viis ja makseviis. Ühtlasi kinnitada valik, et nõustutakse müügitingimustega ning seejärel vajutada lingile vormista tellimus.
3.4 Tellimuse kinnitus ja arve saadetakse Ostja poolt tellimusse sisestatud e-posti aadressile.
3.5 Tellimuse eest on võimalik tasuda nii krediitkaardiga (Masterard, VISA) kui ka pangalinkidega (Swedbank, SEB, Nordea).
3.6 Tellimus suunatakse täitmisele peale makse sooritamist.
3.7 Müügileping loetakse sõlmituks peale tellimuse kogusumma laekumist ILUBOX.EE arveldusarvele.

4. KAUBA KOHALETOIMETAMINE

4.1 Peale müügilepingu jõustumist (Ostja poolt tasutud arve laekumist) komplekteerib ILUBOX.EE tellimuse ning edastab selle kohaletoimetamiseks vastavalt Ostja poolt valitud ILUBOX.EE logistikapartnerile (Omniva, SmartPOST, DPD).
4.2 Kõik ILUBOX.EE kodulehel kuvatud kättetoimetamise tähtajad kehtivad alates müügilepingu jõustumise (makse laekumise) hetkest.
4.3 Juhul kui tooted (v.a. toote pakendid) on transpordi ajal viga saanud asendab ILUBOX.EE Ostjale tema soovi korral viga saanud tooted uutega.
4.4 Kui toodete asendamine pole võimalik pakub ILUBOX.EE Ostjale rikutub kauba hüvitamist.
4.5 ILUBOX.EE ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui viivitus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest, logistikapartneri poolt või muudest asjaoludest, mida ILUBOX.EE ei saanud mõjutada ega ette näha.

5. TELLIMUSE MUUTMIS- JA TÜHISTAMISÕIGUS

5.1 Kui Ostja on oma tellimuse kinnitanud, kuid soovib seda muuta/tühistada, tuleb sellest ILUBX.EEd teavitada e-kirja teel aadressil info@ilubox.ee. E-kirjas peab Ostja ära märkima tellimuse numbri, mida Ostja muuta/tühistada soovib.
5.2 Kui Ostja soovib tellimusest loobuda, kuid on sell eest juba tasunud, tuleb viivitamatult saata e-kiri ILUBOX.EEle, kus peab ära märkima tellimuse numbri ning pangakonto numbri, kuhu raha tagastada. Kui tellimus ei ole veel teele pandud, siis tühistab ILUBOX.EE tellimuse ning maksab Ostjale raha tagasi. Raha makstakse tagasi esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 30 päeva.
5.3 Juhul, kui ILUBOX.EE on kauba edastatud logistikapartnerile, siis tellimust muuta ega tühistada ei saa. Kui Ostja soovib kaupa siiski tagastada, siis kehtivad tavapärased tagastamisõiguse tingimused.

6. TAGASTAMISÕIGUS

6.1 Peale kauba kättetoimetamist on Ostjal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul ILUBOX.EE’le tagastada. Selleks peab Ostja edastama ILUBOX.EE e-postile tagastamisavalduse, mis peab sisaldama: a) tellimuse number, b) kauba kätte saamise aeg, c) tagastatavate toodete nimekiri, d) tastamise põhjus ja e) Ostja kontaktid (nimi, e-mail, telefon).
6.2 Ostja peab tagastatava kauba ILUBOX.EE kätte toimetama hiljemalt 30 päeva jooksul peale tagastamisavalduse saatmist.
6.3 Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema avamata originaalpakendis ning kasutamata.
6.4 Kauba tastamisel hüvitatakse Ostjale lisaks kauba maksumusele ka esialgne saatmiskulu.
6.5 Kauba tastamisega seotud kulud katab Ostja (kuid mitte rohkem kui 10 eurot).
6.6 ILUBOX.EE kannab kauba tagastamisega kaasnenud kulud tingimusel, kui tarnitud kaup on kahjustustega, mida polnud võimalik välisel vaatlusel tuvastada ning, mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta tellitud tootele
6.7 ILUBOX.EE teostab Ostjale tagastatud kauba eest tagasimakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva alates kauba tagasi jõudmisest ILUBOX.EE’le.
6.8 Kliendi süül vigastatud tooteid tagasi ei võeta. Ühtlasi ei kuulu tagastamisele ka kaup, mille kasutamist või mittekasutamist ei ole võimalik välisel vaatlusel tuvastada.

7. ISIKUANDMETE KAITSE JA TURVALISUS

7.1 ILUBOX.EE poolt kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ning seda ei avaldata kolmandatele osapooltele välja arvatud juhul, kui see on kohustus tulenevalt seadustest ning otseselt vajalik teenuse osutamiseks.
7.2 ILUBOX.EE veebipoe ja pankade vahel liigub maksete teostamise info krüpteeritult ning sellele puudub juurdepääs nii ILUBOX.EE’l kui ka kolmandatel osapooltel, tagamaks Ostjate maksimaalse turvalisuse ja personaalsuse.

8. VÄÄRAMATU JÕUD

8.1 ILUBOX.EE ei vastuta Ostjatele tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viivituse eest juhul need olid põhjustatud asjaoludest, mida ILUBOX.EE ei saanud ette näha ega mõjutada.

9. MUUD TINGIMUSED

9.1 Kõik ILUBOX.EE e-postile info@ilubox.ee esitatud pretensioonid vaadatakse läbi ning neile vastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kätte saamise hetkest.
9.2 Kõiki tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi püütakse lahendada eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid õigusi ei õnnestu lahendada läbirääkimiste teel on pooltel õigus oma õiguste kaitseks pöörduda Tarbijakaitsesse või kohtusse.

 

Mobiiliversioon: Lubatud