Laeb sisu... Laadimine sõltub ühenduse kiirusest

Tellimine

TELLIMINE

Tellimine ILUBOX.EE e-poes on lihtne ning koosneb viiest lihtsast sammust:

  1. Valige välja endale meelepärane toode või tooted ning lisage see ostukorvi. Toodete loetelu, koguseid ja ostu vahesummat on võimalik näha ostukorvi vaates. Ostukorvi vaates on võimalik lisada ka sooduskupongi kood, mis vastavalt kupongi väärtusele muudab ostu summat. Kui ostukorvi vaates on kõik nii nagu soovitud, liikuge edasi tellimuse vormistamise vaatesse, vajutades nuppu VORMISTA TELLIMUS.
  2. Valige, kuidas soovite tellimuse vormistada, kas külalisena või kasutajana ning täitke aadressivorm. Sisselogituna on aadress juba eeltäidetud. NB! Ostu on võimalik saata ka kingitusena, selleks aktiveerige võimalus SAADA TEISELE AADRESSILE ning täitke tegeliku saadetise saaja aadress. Transpordi erisoovide korral palun need kindlasti lisada vabas vormis märkuste lahtrisse.
  3. Valige saadetise transpordiviis ning vajadusel tehke kindlasti valik ka pakiterminalide hulgast. Võimalik transporditasu kajastub konkreetse transpordiviisi järel ning summeerub tellimuse koguhinda.
  4. Valige makseviis.
  5. Kinnitage oma nõusolekut märkides linnuke tingimustega nõustumiseks ning liikuge edasi maksmise etappi vajutades nuppu VORMISTA TELLIMUS. Seejärel suunatakse Teid vastavalt eelpool valitud makseviisile maksekeskkonda. NB! Makset teostades ärge unustage kindlasti vajutada nupule tagasi kaupmehe juurde.

Tellimuse õnnestudes saadetakse Teie poolt sisestatud meiliaadressile teillimuse kinnitus koos kõigi täpsustavate detailidega.

Mobiiliversioon: Lubatud