Loading the content... Loading depends on your connection speed!

7 põhjust miks kasutada parimat parfüümi

Parfüümid on inimestele tuntud iidsetest aegadest ning on olnud olulise tähtsusega juba minevikus ja muidugi ka tänapäeval,  sest kanda parimat parfüümi on trend, mida kõik järgivad. Parfüüm saadakse pärast õlide ja mõningate aromaatsete ühendite segamisel. Tänapäeval on kogu maailmas tohutul hulgal erinevaid lõhnu ja iga päev tehakse palju uusi.AR

Igal inimesel võib olla oma põhjus miks ta parfüümi kasutab, kuid kõige olulisematena võib välja tuua järgmised:

  1. Meenutus millestiki meeldivast

Nii lõhn, kui ka mälestused on tugevalt seotud, lõhn meenutab mõnda mineviku sündmust ja värskendab meie mälestusi. Nii me seostame teatud sündmusi aroomiga ning seeläbi aitab see meenutada ja taaselustada kaugeid mälestusi.

  1. Mõte, et oled rikas

Mõnikord kandes parimat parfüümi aitab tekitada muljet, et oled rikas, sest üldiselt inimesed kasutavadi lõhna selleks, et jätta endast head muljet.

  1. Harjumus

Mõned inimesed ei ole teadlikud parima parfüümi kandmise vajadusest, kuid nad kasutavad seda ikkagi harjumusest. Näiteks peale juuste sättimist, seistes peegli ees nad lihtsalt kasutavad parfüümi ilma kindla põhjuseta, sest nad on lihtsalt harjunud seda tegema.

  1. Aitab mulje kujundamisel

Mõnikord inimesed kannavad parfüümi tugeva mulje loomiseks. See annab neile enesekindluse esinemiseks ja tegutsemiseks. Ajal, mil sa oled koosolekul või peol on lõhnal alati kaua kestev mõju ning võib isegi muuta seda mida teised sinust arvavad.

  1. Tähelepanu saamiseks

Paljud inimesed sinu ümber kannavad parimat parfüümi tähelepanu saamise eesmärgil. Nad tahavad, et nende kohalolek on tunda kuhu iganes nad lähevad. See annab tõuke su enesekindlusele ja aitab tõsta su efektiivsust. Siiski tasuks meeles pidada, et kasutades parfüümi ainult kavatsusega teistele muljet avaldada ei ole väga soovitatav.

  1. Ebameeldiva lõhna peitmiseks

Mõnikord inimesed saavad abi parfüümist, et peita ebameeldivat lõhna. Kui keegi peab osalema peol lühikese ettateatamisega ja pole aega mõnuleda vannis, siis  võib lihtsalt usaldada oma parimat parfüümi ja töö saab kergelt jalamaid tehtud.

  1. Tuju muutjana

Kandes parimat parfüümi kogu pika päeva on kui suur kogemus. Hüpnotiseeriv aroom ei lase mingil juhul tujul langeda. Kui mingid olukorrad võivad seda teha, siis parim parfüüm on kui tujumuutja ja värskendaja.

Parim parfüüm annab suurepärase kogemuse ja võimaluse nautida kogu päeva. Tänapäeval paljud ettevõtted tegelevad uute parfüümide loomisega ning tehakse põhjalikke uuringuid- kõik selleks, et anda inimestele võimalust saada suurepärast kogemust.

Leave a Comment

Mobile version: Enabled