Laeb sisu... Laadimine sõltub ühenduse kiirusest

PARFÜÜM KINGITUSEKS

Suurim rõõm on kinkimise rõõm.

Sõbrapäev on ideaalne aeg lähedased üllatuste ning kingitustega ülekülvamiseks. Mis oleks veel parem kingitus kui efektne ja luksuslik parfüümipudel!
Parfüümi kinkimine kipub aga tihti ideede nimekirjas viimasele kohale jääma, sest kardetakse lõhnavalikuga eksida. Jagame teile mõned soovitused selleks puhuks.

 

Mida võtta arvesse parfüümi kinkimisel?

Kas inimesel on mõni looduslik lemmiklõhn, näiteks meeldib talle kookose või kardemoni lõhn.
ILUBOX´i valikust soovitame kookose ja kardemoni armastajale Versace parfüümi “Crystal Noir”, mille lõhna keskmes on erilisel meetodil saadud gardeeniat. Nelgi armastajale soovitame Calvin Kleini legendaarset parfüümi “Eternity”.

Tasub uurida, millised parfüümid on kingituse saajale varem sümpatiseerinud.
Eelnevate parfüümide järgi on uut parfüümi lihtsam valida. Kui kingisaaja on varem kasutanud Chaneli parfüümi “Chance”, siis sel korral võiks teda üllatada Lanvini delikaatse ja ingelliku natuuriga parfüümi “Eclat d’Arpège’iga.

Kui tihti inimene parfüümi kannab.
Kui inimene on harv parfüümide kasutaja, siis on kindlam kingiks valida kergem parfüüm. ILUBOX´i valikust soovitame puhtusest ja veest inspireeritud Kenzo parfüümi L’Eau par Kenzo. Kui inimene on sagedasem parfüümi kandja, siis võib talle valida veidi jõulisema parfüümi. ILUBOX´i valikust soovitame isuäratava vaarika lõhnaakordiga Givenchy parfüümi “Hot Couture”.

Nõndanimetatud klassikud on alati šikk ja elegantne valik.
ILUBOX´i valikust soovitame Elizabeth Ardeni parfüümi “5th Avenue”, mille üheks komponendiks on meile kõigil tuttav romantiline pärnaõis. Samuti soovitame ka unustusse jäänud, kuid parfüümiasjatundjate poolt kõrgelt hinnatud värskete lilleliste ja isuäratavate puuviljaste nootidega Tommy Hilfigeri parfüümi “Tommy Girl”, mis muide oli aastaid Natalie Imbruglia signatuurlõhnaks.

Parfüümi kinkimise teeb meeldejäävaks ka parfüümi loo rääkimine.
On ju muljetavaldav kui kingituse üleandes annate inimesele edasi ka muinasjutu. ILUBOX´i valikust soovitame Jaapani brändi Shiseido parfüümi “Zen”. See parfüüm on inspireeritud Jaapani teetseremoonia kuldsest ruumist ning sestap on ka pudel kuldne. Pudel on kujundatud tunnustatud disaineri Taisuke Kikuchi poolt. Lõhnas on kasutatud sünteetiliseks afrodisiaakumiks tituleeritud lõhnamolekuli Ambroxan, mis lisab parfüümile kergelt magusat, puidust, õrnalt nahkset ja veidi karamellist nüanssi. Lisaks on lõhnas tunda ka ananassi ning lilli.

Kui tunnete end lõhna kinkimisel siiski ebakindlalt, siis on suurepäraseks valikuks ka minilõhnade komplekt, milles mitu erinevat lõhna ja toimib kui advendikalender.
See annab kingituse saajale võimaluse katsetada erinevaid lõhnu vastavalt tujule. ILUBOX´i valikust soovitame Bvlgari minilõhnade komplekti.

Ärge unustage ka fantaseerimast, millist lõhna tahaksite ise oma lähedase inimese peal tunda. Võib-olla on teil olnud juba pikemat aega soov tema parfüüm millegi põnevama vastu välja vahetada. Nii nagu ilurituaalid kipuvad igapäevaelus rutiini vajuma, muutub ka kiires elutempos enese lõhnastamine kahjuks lihtsalt üheks osaks enese hooldamisest. Uue põneva parfüümiga saame oma halli argipäeva uuesti värskust ja rõõmu tuua.

Jäta kommentaar

Mobiiliversioon: Lubatud